SsangYong Rexton – uhiuus, tõeliselt mahukas maastur

Uues Rextonis on SsangYong rakendanud 60 aasta pikkust kogemust nelikveoliste valdkonnas – tulemuseks on luksuslikum, ruumikam ja turvalisem maastikuauto kui eelmise põlvkonna mudel. Rextoni mitmekesine varustus rahuldab ka nõudlikuma kliendi ootused.

  • Väga hea varustus ja sõitjateruumi viimistluskvaliteet.
  • Tõeline maastikuauto: redelraam, vahekastiga nelikvedu ja 224 mm kliirens.
  • Sõidurežiimid: 4 High – kergele maastikule, 4 Low – liiva, lume või muda jaoks ning 2 High – tugeval pinnal sõitmiseks. Nelikveoga jõujaotus 50:50.
  • Sõltumatu vedrustus tagab parima haardumise ebatasastel maastikel.
  • Suurepärane veovõime – 3000 kg* piduritega järelhaagise puhul ja 750 kg piduriteta haagisel.
  • Ruumi jagub ka seitsmele* – viieistmelisena on pakiruumi maht 820 l.

* Saadaval ainult Quartz mudelile.

 

VASTUPIDAV JA USALDUSVÄÄRNE – TÕELISELT MAHUKAS MAASTUR

Modernses väliskestas peitub ehtne maastur. Rextoni kere on kinnitatud spetsiaalsele redelraamile ja lülitatavas nelikveosüsteemis on vahekast. Omadused, millest linnamaasturid ei oska undki näha.

Rextoni kere on kümnest kohast kinnitatud redelraami külge, mille neljakihiline konstruktsioon on jäik ja tugev. 81,7% Rextoni kerest on valmistatud kõrgtugevast terasest. Kokkupõrke korral suurendavad Rextoni tugev redelraam ja terasest kere sõitjate turvalisust.  Rextoni konstruktsiooni jäikus parandab ka sõidumugavust ja -stabiilsust.

 

VEOVÕIME 3000 kg

Uue Rextoniga võid vedada 3000 kg kaaluvat järelhaagist! Ent Rexton tuleb kergesti toime ka suurema koorma vedamisega.  Tänu nelikveole ja jõulisele 2,2-liitrisele diiselmootorile toimub paigaltvõtt lihtsalt. Suurelt 9,2” HD-puuteekraanilt* nähtav parkimiskaamera pilt aitab tagurdades haakekonksu hõlpsasti haagise veotiisli alla sättida.

* Saadaval vaid Quartz-mudelile.