MAHUKAS JA KOHANDATAV

Ruumi viiele või seitsmele

Rextonis on palju ruumi nii juhile kui ka kaassõitjatele, pakiruumist rääkimata. 5-istmelises Rextonis tunnevad end mugavalt kõik reisijad – ja pakiruumi maht on 820 liitrit. Tublisti rohkem kui enamikes universaalides.

Rextoniga saab hõlpsasti vedada suuremaidki esemeid, kuna pakiruumi maksimaalne maht on ligi 2 m³.

Nahkpolstriga istmed*

Rextoni nahkpolstriga istmete mugavust tunnetad just pikematel sõitudel. Istmete ergonoomilisus ja mugav küljetugi on tipptasemel. Nahkpolstrit on lihtne puhtana hoida. Mõlemad Rextoni esiistmed on elektriliselt reguleeritavad**, nii et sobiva istumisasendi leidmine on lihtne ja mugav.  Istmesoojendused*** on peale esiistmete ka teise istmerea äärmistel istmetel. Rextoni istmed on suhteliselt kõrgel, mistõttu on teised sõidukid hästi nähtavad ja see tõstab juhi valmisolekut ennetada liiklusohtlikke olukordi.

* Lisatarvikutena saadaval Crystal mudelile, standardvarustuses Quartz mudelil.
** Ainult Quartz mudelil.
*** Esiistmete soojedus on Crystal mudelile saadaval lisavarustusena.

Mustad nahkistmed ja beež laepolster on saadaval Quartz baasmudelil. Teised värvitoonid on lisavarustuses. Crystal mudeli baasvarustuses on must või Snow Beige kangasistmed koos heleda laepolstriga.

 

LUKSUSLIKULT VARUSTATUD

Rextoni elegantses ja kvaliteetse viimistlusega salongis paelub pilku suur 9,2” HD-puuteekraan*, millelt saab jälgida muuhulgas navigatsiooni ja tagurduskaamera pilti. Rextoni navigatsioonisüsteem on kindlasti üks parimaid, kuna näitab ka kõiki teele jäävaid kiiruskaameraid. Rextonis on olemas Apple CarPlay ja Android Auto valmidused. Ka on võimalik raadiosaateid reaalajas salvestada.

Külma ilmaga on nahkkatte ja soojendusega rool* asendamatu. Automaatne kahetsooniline kliimaseade* võimaldab juhil ja kõrvalistujal valida eraldi omale sobiva salongi temperatuuri.

* Saadaval vaid Quartz mudelile.

 

Elektrooniline seisupidur ja Auto-Hold funktsioon.

3,5″ näidikuplokk.

Baasvarustuses püsikiirushoidik ja multifunktsionaalne rool.

Kaugtulede automaatlülituse süsteem kuulub samuti Rextoni baasvarustusse.

Automaatne kahetsooniline kliimaseade Quartz mudelile.

Võtmevaba sissepääs ja käivitamine Quartz mudelile.