TÕELINE VAHEKASTIGA NELIKVEDU

Nelikveosüsteem

Rextoni nelikveosüsteemil on kolm asendit; 2H tagavedu, 4H nelikvedu, 4L nelikvedu. Veoskeemi on lihtne vahetada, selleks tuleb sõiduolude muutudes vaid lülitit keerata.  Tavaoludes on auto tagaveoline, nii tagatakse parim võimalik juhitavus ja kütusesäästlikkus.

Nelikveo puhul jaotub jõud esi- ja tagatelje vahel vahekorras 50:50 ning vahekasti abil veojõud kahekordistub. Kui sõidetakse aeglasemalt kui 100 km/h, saab sõidu ajal valida kas 2H- või 4H-veoviisi.

 

Sõltumatu vedrustus

Sõltumatu vedrustus võimaldab igal rattal eraldi liikuda üles- või allapoole, saavutamaks ebatasasemal pinnasel paremat haardumist.  Rextoni vedrustus takistab tõhusalt maapinnast lähtuvate põrutuste kandumist auto kabiini, suurendades nõnda sõidumugavust. Rextoni kliirens on muljetavaldav – 224 mm.

 

NOOBEL JA USALDUSVÄÄRNE

Rextoni võimas 2,2-liitrine diiselmootor ja sõltumatu vedrustus tagavad head sõiduomadused ning -mugavuse. 6-käiguline manuaalne käigukast või 7-käiguline E-Tronic automaatkäigukast teeb sõitmise hõlpsaks ja käiguvahetus toimub märkamatult.

2,2-liitrine E-XDI 220 diiselmootor

  • Max võimsus 181 hj / 4000 p/min.
  • Max pöördemoment 420 Nm / 1600–2600 p/min.
  • Mootori töömaht 2157 cm3

 

Võimas mootor

Rexton on saadaval kettajamiga 2,2-liitrise diiselmootoriga, mis tagab võimsuse 133 kW (181 hj) ja 420 Nm pöördemomendi pöörete vahemikus 1600–2600. Maksimaalne pöördemoment saavutatakse enimkasutatavas pöörete vahemikus, seega maksimaalne mootori võimsus on koheselt juhi kasutuses.


7-käiguline automaatkäigukast

Rexton on saadaval seitsmekäigulise E-Tronic automaatkäigukastiga, mis töötab pöördemomendi muunduriga. E-Tronic automaatkäigukast lubab käike vahetada käigukangi kõrval asuva liuglüliti abil ka käsitsi.  Automaatkäigukasti talveasend võimaldab sujuva paigaltvõtu ka libedates oludes.

 

Mitmikhoobvedrustus

Esiosa „double-wishbone“ e topeltõõtshark-tüüpi vedrustuse ja taga oleva mitmikhoobvedrustuse* paindlik kombinatsioon tagab suurepärase sõidukogemuse erinevatel maastikel – olgu linnas või keerukal maastikusõidul.

* Sellele mudelile on saadaval ainult 7-käiguline automaatkäigukast.