SsangYong Tivoli alates 13 990 €

SsangYong_Tivoli_header2

Tivoli – uus kompaktne crossover – on loodud täitma kõiki autojuhi ootusi parimal võimalikul viisil: sellel on täiesti uue lahendusega alusplatvorm, stiilne kujundus ja sisustus, valik tänapäevaseid tõhusaid ja energiasäästlikke mootoreid ning klassi parim turvavarustus.

  • Eristuv ja moekas välimus ning kvaliteetne ja ergonoomiline salong
  • Tipptasemel ohutus – standardvarustuses mh 7 turvapatja
  • 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

SsangYong_Tivoli_Sisätilat_01

 

VÄLIMUS

Tivoli tõmbab pilgud endale – sohki tegemata!

Tivoli dünaamiline ja enesekindel olek on lihtsalt vastupandamatu ning selle särtsakas iseloom äratab tähelepanu kõikjal. Stiilsest kujundusest õhkub usaldusväärsust ja edasipürgivat sihikindlust. Esivõre horisontaalsed jooned on sujuvalt ühendatud tänapäevaste tõhusate esilaternatega. Kahevärviline esikaitseraud ja dünaamiline õhuvõtuava rõhutavad Tivoli tahtejõulist hoiakut.

Sportlik ja tasakaalukas tervik

Tivoli katusepiilarid ja akende ülaserva liistud on läikivmustad ning auto külgprofiili markeerib kroomliist, mis saab alguse mootorikatte ülaservast ning jookseb siis mööda külgakende alaserva eest taha kuni tagaukse tagaservani välja, rõhutades Tivoli stiilset välisilmet. Tivoli tagaosa annab nooruslikule välimusele viimase lihvi. Vormikad tagatuled rõhutavad auto laiaõlgset rühti. Tagumine udutuli on paigutatud otse keskele reljeefse tagaluugi ja toeka tagakaitseraua alla.

Klikkige pildil

Valik nooruslikke kerevärve

Milline Teie uus Tivoli välja näeb, saate ise otsustada, sest võite valida sobiva kerevärvi nelja erineva variandi seast. Saadaval on ka kahevärviline lahendus, mille puhul katus ja küljepeeglite korpused on teist värvi kui kogu ülejäänud autokere, lisades Teie sõidukile isikupära ja nooruslikkust. Ja loomulikult on Tivoli saadaval ka traditsiooniliselt ühevärvilisena.

SISERUUM

Hoolikalt valmis tehtud – võimalikult mugavaks

Premium-klassi vääriline sisekujundus on ruumi maksimaalseks ärakasutamiseks ja igakülgse sõidumugavuse tagamiseks lahendatud väga otstarbekalt. Tulemuseks on tänapäevane, luksuslik ja kompaktse crossoveri kohta üllatavalt avar salong. Silindrikujulises raamis spidomeeter ja tahhomeeter ning teekonna kompuuter annavad sõidu ajal selgelt loetavat infot. Rool on parima käsitsemise tagamiseks kujundatud D-lõikega eriti ergonoomiliseks. Hästi läbi mõeldud paigutusega ventilatsiooniavad ümber juhi ning juhtseadmete asend ja funktsioonid lisavad sportlikku sõidumugavust. Nüüdisaegsed nooruslikud ja luksuslikud sisustusmaterjalid ning kvaliteetsed istmekatted jätavad hinnalise mulje. Stiilsele tervikule panevad kauni punkti läikivad kroomdetailid.

Väikestest välismõõtmetest hoolimata jätkub tagaistmel piisavalt põlve- ja pearuumi isegi kahemeetristele sõitjatele – koguni rohkem kui klassi võrra suuremates autodes. Tagaistme seljatuge saab kallutada 27° tahapoole, et tagaistujad tunneksid end veelgi mugavamalt, eriti pikkadel reisidel.

PAKIRUUM JA PANIPAIGAD

Küllaga ruumi reisijatele ja pagasile

Kohandage siseruum oma vajadustele vastavaks! Pakiruumi (tavaolekus 423 liitrit) mahub näiteks kolm täismõõdus golfikomplekti. Kui aga soovite luua autosse suure ühetasase põhjaga pakiruumi, saate tagaistme kaheosalise seljatoe suhtes 60:40 kokku klappida. Lisaks on Tivolis arvukalt erinevaid panipaiku, näiteks eriti mahukas kindalaegas ja esiistmete vahel käetoe all asuv hoiulaegas, kuhu mahub ära koguni 10-tolline tahvelarvuti. Kõikide uste siseküljel on olemas pudelihoidik, kuhu saab hoiule panna 1,5-liitrise joogipudeli.

TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS

Tivoli toob kompaktsete linnamaasturite klassi uued kvaliteedistandardid

71% kerest on valmistatud ülitugevast terasesulamistTivoli valmistamisel oli üheks tähtsamaks eesmärgiks teha see võimalikult turvaliseks ja tugevaks. Tervelt 71% kogu kerekonstruktsioonist koosneb ülitugevast terasesulamist, mis vähendab võimaliku kokkupõrke korral löögijõudude ohtlikku mõju. Kere kümme kõige tähtsamat tsooni on tugevdatud kuumtöödeldud terasega, mis on tavalise terasega võrreldes üle viie korra löögikindlam.

Pere esikohal – ohutuse arvelt järeleandmisi tegemata

Lisaks stiilsele välimusele pakub Tivoli kõige turvalisemat sõitu omas klassis. See on mõistlik valik igaühe jaoks, kes soovib liikuda oma perega ühest kohast teise ohutult, efektselt ja alati hea tujuga. Tivoli standardvarustusse kuuluvad mh 7 turvapatja, elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESP), veojõu kontrollsüsteem, nõlvaltstardiabi, rehvirõhu kontrollsüsteem ning Quartz-varustustasemega mudelites ka tagurduskaamera.

TEHNIKA

Liikuge omas taktis

Tivoli MacPherson-tüüpi esivedrustus tagab esmaklassilise sõidumugavuse ja stabiilsuse ka suurtel kiirustel. Autojuht saab reguleerida roolisüsteemi ja auto käitumist vastavalt oma sõidustiilile, kiirusele ja muutuvatele sõiduoludele, valides normaalse, mugava comfort- või särtsaka sport-roolimisrežiimi.

Nihutage oma piire uue tehnika abil

(22p)e-XGi 160Engine(L)Hoolikalt välja töötatud Tivoli mootorid on tõhusad, töökindlad ja säästlikud. Kõik need vastavad ka uusimatele Euro 6 saastenormidele. Nüüdisaegse 1,6-liitrise bensiinimootori suurim võimsus on 128 hj (6000 p/min) ja pöördemoment 160 Nm (4600 p/min). See saab suurepäraselt hakkama nii linnaliikluses kui ka maanteel kihutades. Tivoli on kvaliteetne ja usaldusväärne, Euroopa autotootjate standardeile vastav auto, mis tähistab autosõidu uue ajajärgu algust.